Site menu:

Předprodej vstupenek

vždy v úterý a čtvrtek od 15 do 17 hod na aktuální sobotní představení a rovněž 1 hodinu před představením!

Děkujeme za podporu

Statutární město Frýdek-Místek

Nadace OKD

Mediální partner

Program FM

Probíhá u nás

Šicí kurzy
Šicí kurzy

Hrajeme:

Máte zájem o zasílání programů na váš e-mail?
Zaregistrujte se!

PRO DĚTI


Sobota 13. ledna v 15 hodin
Sobota 20. ledna v 15 hodin
Zdeněk Kozák
Čert nikdy nespí
Činoherní pohádka o tom, co všechno se stane, když čert omylem odnese do pekla anděla nebeského místo zlé královny. Pro děti od 5 let.
- hraje DS Čtyřlístek
- vstupné 30,- Kč
***
Sobota 27. ledna
v 15 hodin
Sponge blob
Satirická komedie pro děti školou povinné i dospělé, ve které běžná česká rodina očekává návštěvu amerického učitele z jazykové školy. Brzy si uvědomí, že je stejně bláznivý jako oni.
- hraje Enthemor Frýdek-Místek
- vstupné 30,- Kč

Projekty a granty

Naše divadlo (FAMUS, o.s.) postoupilo do veřejného hlasování programu PRAZDROJ LIDEM 2012. O prospěšnosti a fungování tohoto grantového projektu se více dozvíte na oficiálních stránkách společnosti Plzeňský Prazdroj.
Logo Prazdroj lidem Stručné informace o našem projektu, který nese název

Rozzářené jeviště


Náš projekt navazuje na projekt, se kterým jsme uspěli v ročníku „Prazdroj lidem 2010“. Jde o pokračování koncepční modernizace našeho divadla. Vzhledem k zastarávání a poruchovosti stávajícího světelného parku potřebujeme vybavit divadelní jeviště novou světelnou ovládací aparaturou (světelný mixpult) a sofistikovanými reflektory. Za pomocí počítačové techniky pak bude možno zautomatizovat a hlavně zkvalitnit procesy jevištního svícení. V prvé řadě chceme jeho pomocí zajistit vyšší kvalitu divadelních představení – myšleno kvalitu technickou, která se v konečném důsledku promítne do kvality tvůrčí. Dobře nasvětlená scéna hraje jednu ze zásadních úloh v dobrém vyznění divadelního představení. Poskytuje větší prožitek ze hry jak samotným herců, tak hlavně našim divákům. Nová technologie svícení (LED) přinese i nemalou úsporu v oblasti elektrické energie. Takto ušetřené prostředky mohou být poté přesunuty na financování vlastní tvůrčí činnosti.

Informace o předchozí účasti v projektu PRAZDROJ LIDEM 2010.